Tarptautinis dailininkų pleneras „Kalbanti žemė“, skirtas Piliakalnių metams

Tarptautinis dailininkų pleneras „Kalbanti žemė“, skirtas Piliakalnių metams

Kasmetinis tarptautinis dailininkų pleneras „Kalbanti žemė“ šiemet vyks liepos 18-28 dienomis Gelgaudiškyje kaip sudėtinė projekto „Istoriniu ir meniniu žvilgsniu į šiaurės Sūduvos piliakalnius“ dalis.

Šakių rajono menininkai: Vytautas Kaunas, Lolita Rūgytė, Algimantas ir Audronė Vorevičiai kartu su ilgamečiais plenero bičiuliais ir dalyviais: Valentinu Antanavičiumi, Jonu Daniliausku, Zbignevu Mierunskiu iš Lenkijos, bei pirmą kartą Lietuvoje apsilankysiančiais dailininkais iš Baltarusijos, Gruzijos ir Ukrainos į drobes perkels rajono piliakalnius ir jų istorijas.

Susidomėjusieji kviečiami į liepos 21 d. 18 val. Gelgaudiškio dvare atidaromą Gruzijos menininkų Dato Badzagua ir Mamuka Pipia darbų parodą su galimybe juos įsigyti, liepos 26 d. 17 val. – į Zyplių dvare vyksiantį susitikimą su su plenero dalyviu Zbigniev Mierunski (kurio paroda jau pristatoma) bei plenerą vainikuoiantį liepos 28 d. 18 val. visų plenero „Kalbanti žemė“ dalyvių darbų parodos atidarymą Gelgaudiškio dvare.

 

Nuotr. Aušra Valinskytė

Organizatoriai gali keisti renginio planą ir datą. Išsami informacija apie kiekvieno renginio laiką ir programą skelbiama prieš 2 savaites rajono spaudoje ir interneto svetainėje www.sakiai.lt

  • Liepos 18 - 28
  • Nemokamas
Daugiau informacijos