Tarptautinis cirko festivalis ,,4 STICHIJOS" ant Šakių ežero

Tarptautinis cirko festivalis ,,4 STICHIJOS" ant Šakių ežero

To, kas rugsėjo 2 d. 21 val. įvyks ant Šakių ežero, nebuvo ne tik Šakiuose, bet ir visoje Lietuvoje! Itanos ir Raimondo Januševičių dėka tarptautinio cirko festivalio metu susijungs keturios stichijos – žemė, vanduo, oras ir ugnis – formuojančios pasaulio tvarką ir formas.

Ant ežero įsikūrusioje scenoje ir kitose erdvėse publikos laukia įspūdingas šou su įvairių šalių vokalistų, muzikantų, cirko artistų pasirodymais, Danijos muzikų specialiai renginiui sukurtu garso takeliu, šviesų bei garso efektais.

Pirmą kartą Šakiuose tokio aukšto lygio cirko programą pristatys pasaulinio cirko meistrai: Agnieška Rawini (Lenkija) pristatys netradicinį pasirodymą specialioje vandens pripildytoje taurėje, pasirodys jėgos bei batuto akrobatai Andrejus Diužinovas ir Anatolijus Nikolajevas (Moldova), Šakių cirko mokyklos auklėtiniai, gros trimito virtuozas Nerijus Jakštonis, pasirodys atlikėja Vilija Matačiūnaitė.

 

Renginio režisierius ir choreografas – Marijanas Staniulėnas.

Kostiumų dizainerė Aina Zinčiukaitė.

 

Organizatoriai gali keisti renginio planą ir datą. Išsami informacija apie kiekvieno renginio laiką ir programą skelbiama prieš 2 savaites rajono spaudoje ir interneto svetainėje www.sakiai.lt

  • 2017-09-02  nuo 21:00
2017-09-02 21:00 2017-09-02 21:00 Europe/Vilnius Tarptautinis cirko festivalis ,,4 STICHIJOS" ant Šakių ežero To, kas rugsėjo 2 d. 21 val. įvyks ant Šakių ežero, nebuvo ne tik Šakiuose, bet ir visoje Lietuvoje ! Itanos ir Raimondo Januševičių dėka tarptautinio cirko festivalio metu susijungs keturios stichijos – žemė, vanduo, oras ir ugnis – formuojančios pasaulio tvarką ir formas. Ant ežero... --- //www.sakiaitic.lt/renginys/tarptautinis-cirko-festivalis-4-stichijos-ant-sakiu-ezero/date-20170902/ Šakių ežeras
  • Kaina: 3.00