Šešupės regata

Šešupės regata

Regatą žmonės dažnai supranta kaip laivų, o šiuo atveju baidarių, varžybas. Iš tikrųjų tai yra šventė, kur svarbiau yra kuo didesnis kartu plaukiančių laivų skaičius negu varžybų rezultatai. Norintys laimėti rėmėjų prizus ir atminimo medalius gali ir palenktyniauti. Kiti plaukia kaip paprasti turistai. Todėl kviečiame ir senus, ir mažus „paplūduriuoti“ upe. Šešupė idealiai tinka pradedantiesiems turistams, nes nėra pavojingų kliūčių ir greitos srovės.Tai optimali trasa parodyti savo ištvermę ir jėgą per daug nepervargus. Nugalėtojų laukia prizai ir aukso medaliai. Specialus UAB „Lauksvos“ prizas skirtas moterims, Kredito unijos „Zanavykų bankelio“ prizas moksleiviams.

Šiemet gavome dvigubai didesnę paramą iš savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos. Pasirūpinome transportu moksleivių nuvežimui prie Šešupės ir parvežimui į Šakius.

Kaina 3 eurai suaugusiems, mokiniams nemokamai!

Visą papildomą informaciją teikia Šakių turizmo informacijos centras tel 863747773

  • Rugsėjo 9 d.
2018-09-09 2018-09-09 Europe/Vilnius Šešupės regata Regatą žmonės dažnai supranta kaip laivų, o šiuo atveju baidarių, varžybas. Iš tikrųjų tai yra šventė, kur svarbiau yra kuo didesnis kartu plaukiančių laivų skaičius negu varžybų rezultatai. Norintys laimėti rėmėjų prizus ir atminimo medalius gali ir palenktyniauti. Kiti plaukia kaip paprasti turistai. Todėl kviečiame ir... --- //www.sakiaitic.lt/renginys/sesupes-regata-1/date-20180909/ Šakiai