Penktadienio ekskursija "Valanda su gidu Šakiuose"

Penktadienio ekskursija "Valanda su gidu Šakiuose"

Ar tau patinka iššūkiai?

Jei taip – ruoškis: 3 dienos, 3 ekskursijos, 3 gidės!

Kai tavo vaikas apie Šakius žino daugiau nei tu, metas susimąstyti apie dalyvavimą Tarptautinės gido dienos proga organizuojamose ekskursijose. Ir mažuosius zanavykus, ir jų tėvelius pakeliauti po savo miestą – neįprastai, nekasdieniškai, vartant istorijos puslapius kvies 3 nuostabios gidės ir jų pasakojimai su istoriškai svarbiomis miestui datomis.


Kodėl parkas „Lingio“ vardą turi ir ką Šakiuose veikė Kudirka?

Ne paslaptis, kad šiuos metus zanavykai paskelbė Himno ir Juozo Lingio metais. Bet kas gi, Juozas Lingys buvo? Kokia asmenybė slypi už šios gražios pavardės? Ir ar tikrai žinai viską apie Vincą Kudirką? Seniai pamiršti įdomūs faktai atgyja gidžių lūpose ir miestas nušvinta kitoje šviesoje. Iš viso per ekskursiją aplankysite net 7 Šakių objektus, bet išgirsite daugiau nei 7 istorijas! Susitinkame jau ketvirtadienį Juozo Lingio parke !

P.S. Nepamiršk geros nuotaikos, draugės parankėje ir termoso su kava!

1 ekskursija – vasario 21 d., ketvirtadienį, 16:30 val. Gidė, buvusi ŠAKIŲ TIC vadybininkė ir savo krašto patriotė – Aušra Valinskytė.

2 ekskursija – vasario 22 d., penktadienį, 12:15 val. Gidė , geografijos mokytoja, užkietėjusi kelionių fanė – Birutė Bendoraitienė.

3 ekskursija – vasario 23 d., šeštadienį, 11:00 val. Ekskursiją ves ir negirdėtas istorijas pasakos mokytoja, gidė ir renginių vedėja – Raselė Dumskienė.

Susitinkame Juozo Lingio parke.
 

Nuotraukoje - skulptūra "Simboliai laike"
Nuotr. autorius - Marius Sarapinas.

  • 2019-02-22  12:15 - 13:15
2019-02-22 12:15 2019-02-22 13:15 Europe/Vilnius Penktadienio ekskursija "Valanda su gidu Šakiuose" Ar tau patinka iššūkiai? Jei taip – ruoškis: 3 dienos, 3 ekskursijos, 3 gidės! Kai tavo vaikas apie Šakius žino daugiau nei tu, metas susimąstyti apie dalyvavimą Tarptautinės gido dienos proga organizuojamose ekskursijose. Ir mažuosius zanavykus, ir jų tėvelius pakeliauti po savo miestą –... --- //www.sakiaitic.lt/renginys/penktadienio-ekskursija-valanda-su-gidu-sakiuose/date-20190222/ Šakiai, Šakiuose Šakių TIC vadyba@sakiaitic.lt
Daugiau informacijos