Muzikiniai penktadieniai Gelgaudiškio dvare

Muzikiniai penktadieniai Gelgaudiškio dvare

Kaip ir kasmet, į Gelgaudiškio dvaro menes sugrįžta kultūros renginiai, dovanojantys ypatingą vasarą visiems Šakių krašto ir Gelgaudiškio dvaro lankytojams. Vienas svarbiausių Gelgaudiškio dvare numatomų renginių – jau 6 sezoną iš eilės rengiamas profesionalios muzikos vasaros koncertų ciklas „Muzikiniai penktadieniai Gelgaudiškio dvare“. Profesionalios muzikos festivalis, skatinantis sugrįžti į kultūrinį gyvenimą ir praturtinti laisvalaikį muzikos menu, prasideda birželio mėnesį ir tęsis iki vasaros pabaigos. Šiemet klausytojų laukia įspūdinga festivalio programa ir pasaulyje bei Lietuvoje gerai žinomi atlikėjai – kvartetas IL SENSO, pianistas Darius Mažintas, akordeonistas Martynas Levickis, valstybinis choras „Polifonija“, grupė „Rolling Box Band“, instrumentalistai Francesco Bruno (fleita) bei Giuzzepė Curao (klarnetas) iš Italijos, festivalio atidarymo koncertą birželio 4 dieną ves muzikologas Viktoras Gerulaitis.

Išsiilgusieji gyvos muzikos, profesionalių atlikėjų ir malonių akimirkų dvariškoje aplinkoje laukiami kiekvieną vasaros penktadienį 19 val. Gelgaudiškyje (Šakių r.).

Daugiau informacijos visuomet galima rasti Gelgaudiškio dvaro facebook paskyroje.

  • 2021-07-23
2021-07-23 2021-07-23 Europe/Vilnius Muzikiniai penktadieniai Gelgaudiškio dvare Kaip ir kasmet, į Gelgaudiškio dvaro menes sugrįžta kultūros renginiai, dovanojantys ypatingą vasarą visiems Šakių krašto ir Gelgaudiškio dvaro lankytojams. Vienas svarbiausių Gelgaudiškio dvare numatomų renginių – jau 6 sezoną iš eilės rengiamas profesionalios muzikos vasaros koncertų ciklas... --- //www.sakiaitic.lt/renginys/muzikiniai-penktadieniai-gelgaudiskio-dvare-2/date-20210723/ Gelgaudiškio dvaras, Parko g. 5, Gelgaudiškis, Šakiai, Šakiuose Gelgaudiškio KC
Daugiau informacijos