,,Mėlynių festivalis“ – Lekėčių miestelio diena

,,Mėlynių festivalis“ – Lekėčių miestelio diena

Liepos 15 d. lekėtiškiai ir svečiai iš visos Lietuvos rinksis į kasmetinę Lekėčių miestelio, garsėjančio miškuose augančiais mėlynojais, gimtadienio šventę, kuri prieš trejus metus įgijo miestelio simbolio – „Mėlynių festivalio“ vardą.

Festivalis kasmet pritraukia apie 4000 lankytojų iš visos Lietuvos. Jo metu galima pamatyti ir įsigyti vienetinių rankų darbo gėrybių su mėlynėmis (arbatų, duonos, pyragų, ledų, uogienių, ledinukų, natūralių kosmetikos priemonių, hidrolatų, muilų, šiomis uogomis dažytų gaminių ir kt.), išbandyti tapymą mėlynių dažais ar pasigaminti įvairių meninių dirbinių.

Festivalio metu veiks mugė, pristatanti įvairius tautodailės dirbinius, vyks skaniausios uogienės rinkimai, sporto varžybos, profesionalaus meno parodos, meninės ir etninės edukacinės programos, linksmos pramogos ir atrakcionai.

Norintieji gali ragauti arba įsigyti tradicinių Lekėčių krašto šakočių ir užsirašyti į edukacinį šakočių kepimo užsiėmimą. Šventę vainikuos įspūdingi fejerverkai ir diskoteka.

Šventės organizatoriai atviri visiems puoselėjantiems kūrybiškumą, nevaržomą išmonę, norintiems įgyvendinti net pačias drąsiausias idėjas!

Nuotr. Algirdas Jonas Repšys

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizatoriai gali keisti renginio planą ir datą. Išsami informacija apie kiekvieno renginio laiką ir programą skelbiama prieš 2 savaites rajono spaudoje ir interneto svetainėje www.sakiai.lt

  • 2017-07-15  09:00 - 02:00
2017-07-15 09:00 2017-07-16 02:00 Europe/Vilnius ,,Mėlynių festivalis“ – Lekėčių miestelio diena Liepos 15 d. lekėtiškiai ir svečiai iš visos Lietuvos rinksis į kasmetinę Lekėčių miestelio, garsėjančio miškuose augančiais mėlynojais, gimtadienio šventę, kuri prieš trejus metus įgijo miestelio simbolio – „Mėlynių festivalio“ vardą. Festivalis kasmet pritraukia apie 4000 lankytojų... --- //www.sakiaitic.lt/renginys/melyniu-festivalis-lekeciu-miestelio-diena-1/date-20170216/ Lekėčiai, Lekėčiai, Šakiai Vaida Brazaitienė bravaida@gmail.com
  • Nemokamas