Laimos Kantakevičienės, Arijanos Numgaudienės ir Irenos Seniūnienės tekstilės paroda „Trys gamtos nuojautos“

Laimos Kantakevičienės, Arijanos Numgaudienės ir Irenos Seniūnienės tekstilės paroda „Trys gamtos nuojautos“

Liepos 11 d. 15 val. Zanavykų muziejuje įvyks Laimos Kantakevičienės, Arijanos Numgaudienės ir Irenos Seniūnienės tekstilės darbų Trys gamtos nuojautos atidarymas. Pristatymo renginyje dalyvaus autorės. 

L. Kantakevičienė, A. Numgaudienė ir I. Seniūnienė trys tekstilininkės iš Vilniaus. Menininkės autorines parodas rengia ne tik Lietuvoje, bet ir Danijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Latvijoje bei JAV. Zanavykų muziejuje jos pristato savo kūrybinės veiklos rezultatus, sukurtus per pastaruosius metus. Parodoje I. Seniūnienė pristato gobeleno fragmentus, siuvinėjimą, vėlimą, skiautinius ir nėrinius. A. Numgaudienė darbuose derina tekstilę su gamtine medžiaga: Baltijos jūros nugludintais medžio gabaliukais, akmenukais, įvairiais augalais. L. Kantakevičienė daug eksperimentuoja dažydama medvilnę, liną, vilną ir popierių augaliniais dažais. Jos darbuose matomi tradicinės ir šiuolaikinės tekstilės elementai.

Organizatoriai gali keisti renginio planą ir datą. Išsami informacija apie kiekvieno renginio laiką ir programą skelbiama prieš 2 savaites rajono spaudoje ir interneto svetainėje www.sakiai.lt

  • 07.07 - 08.20
  • Nemokamas
Daugiau informacijos
  • +37034545635