Kidulių miestelio dvariška šventė

Kidulių miestelio dvariška šventė

Rugpjūčio 19 dieną įvyks jau tradiciniu įvykiu Šakių rajone tapusi Kidulių miestelio dvariška šventė.

Šiais metais Kidulių dvaras taps savotiška laiko mašina ir renginio svečiai išvys istorinių šokių kolektyvus iš trijų skirtingų laikmečių. Tradiciškai šventės akcentas bus dvariška puota, kurioje galėsite paragauti įvairių lietuviškų vynų, sūrių, sraigių patiekalų bei medaus.

Dvaro parke vyks klasikinės muzikos koncertas, istorinių šokių pasirodymai, o vakarop kviesime visus į Kidulių miestelio vasaros estradą pasiklausyti gyvo garso koncerto.

P.S. dieninėje šventės dalyje laukiame svečių pasipuošusių dvariška aprangos atributika. Ilgi sijonai, pūstų rankovių marškiniai, skrybėlaitės, vėduoklės bei pirštinaitės šios šventės viešnias vienai dienai pavers tikromis Kidulių dvaro damomis. Na, o ponai su cilindrinėmis skrybėlėmis, frakais ir baltomis pirštinėmis tikrai neliks nepastebėti dvaro ponių. Tik, brangieji, nepamirškite kapšo monetų, nes dvaro paradinėje pusėje įsikūrę karabelninkai tikrai turės kuo pavilioti ne tik jūsų damų akis, bet ir jus pačius.

Organizatoriai gali keisti renginio planą ir datą. Išsami informacija apie kiekvieno renginio laiką ir programą skelbiama prieš 2 savaites rajono spaudoje ir interneto svetainėje www.sakiai.lt

  • 2017-08-19  nuo 14:00
2017-08-19 14:00 2017-08-19 14:00 Europe/Vilnius Kidulių miestelio dvariška šventė Rugpjūčio 19 dieną įvyks jau tradiciniu įvykiu Šakių rajone tapusi Kidulių miestelio dvariška šventė. Šiais metais Kidulių dvaras taps savotiška laiko mašina ir renginio svečiai išvys istorinių šokių kolektyvus iš trijų skirtingų laikmečių. Tradiciškai šventės... --- //www.sakiaitic.lt/renginys/kiduliu-miestelio-dvariska-svente/date-20170819/ Kidulių dvaras, Nemuno g. 66, Kiduliai, Šakiai Veronika Novickaitė veronikanovic@gmail.com
Daugiau informacijos