Kidulių miestelio dvariška šventė

Kidulių miestelio dvariška šventė

Jau kelerius metus tradiciniu įvykiu Šakių r. tapusi Kidulių miestelio dvariška šventė kviečia pasigrožėti atgijusiu Kidulių dvaru.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais rugsėjo 11 d., akis paganyti vilios prabangiai išsidabinusios damos, o ponai kvies pasišnekučiuoti apie dvaro reikalus. Šventės metu galima net krūptelėti nuo netikėtų patrankos šūvių ar tapti sekundantu aršių bajorų garbės dvikovoje dėl išrinktosios damos širdies. Ir tai dar ne viskas, kas vyksta Kidulių dvaro šventės metu.

Kviečiame pasidabinti dvariška atributika ir tapti atkurto Kidulių dvaro gyvojo istorinio paveikslo dalimi.

  • Rugsėjo 11 d.
2021-09-11 2021-09-11 Europe/Vilnius Kidulių miestelio dvariška šventė Jau kelerius metus tradiciniu įvykiu Šakių r. tapusi Kidulių miestelio dvariška šventė kviečia pasigrožėti atgijusiu Kidulių dvaru. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais rugsėjo 11 d., akis paganyti vilios prabangiai išsidabinusios damos, o ponai kvies pasišnekučiuoti apie dvaro reikalus.... --- //www.sakiaitic.lt/renginys/kiduliu-miestelio-dvariska-svente-2/date-20210911/ Kidulių dvaras, Nemuno g. 66, Kiduliai, Šakiai, Šakiuose