EUROPOS PAVELDO DIENOS ŠAKIŲ RAJONE

EUROPOS PAVELDO DIENOS ŠAKIŲ RAJONE

EPD metu, rugsėjo 15-17 dienomis, Kidulių bendruomenės centras „Vinkšnupis“ kartu su Šakių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyriumi organizuoja renginį, skirtą supažindinti bendruomenės narius ir mokinius su jų gyvenamojoje teritorijoje įkurtu unikaliu dvaro parku.

11 00 val. ĮŽANGA. EUROPOS PAVELDO DIENOS renginiai Šakių rajone.

11.10 val. Praktinį seminarą ves. Parkotyrininkas, dendrologas.

Praktinio seminaro metu, bus galimybė sužinoti kokios retos medžių ir krūmų veislės auga Kidulių dvaro parke. Vyks praktiniai mokymai, kurių metu mokysimės atskirti medžių veisles iš nuskintų medžių šakelių.

Nuo ankstaus ryto vyks vaikų ir jaunimo tapymo užsiėmimai. Planuojama per tris dienas nutapyti 12 darbų. Darbai turėtų atspindėti dvaro parko fragmentus, retų rūšių medžius.

Sukurtus darbus įstatyti “įrėminti“ į apleisto dvaro pastato langų nišas. Šia bendruomenės narių iniaciatyva norime aktualizuoti nykstantį paveldą ir pasiūlyti jo pritaikymo galimybes.

Daugiau informacijos: Kidulių bendruomenės centras „Vinkšnupis“, pirmininkas Martynas Mockevičius, tel. 8 692 69602, Šakių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyriaus vyresnioji specialistė Inga Navlickienė, tel. (8 345) 60758, 8 604 15444el. p. inga.navlickiene@sakiai.lt

 

Organizatoriai gali keisti renginio planą ir datą. Išsami informacija apie kiekvieno renginio laiką ir programą skelbiama prieš 2 savaites rajono spaudoje ir interneto svetainėje www.sakiai.lt

  • rugsėjo 15 - 17