Pabėgimo kambarys "Kunigo paslaptis"

Atidarytas pirmasis pabėgimo kambarys intriguojančiu pavadinimu - "Kunigo paslaptis". Jo įkūrėjai šakiečiai Šarūnas Poderys ir Haroldas Šiuika. Pagrindinis pabėgimo kambario principas: dalyvių grupė užrakinama patalpoje, kurioje turi atlikti įvairias užkoduotas logines užduotis bei sugalvoti, kaip iš ten išeiti. 

Užeini į nedidelį kambarį, groja sakralinė muzika, žvilgsnis sutoja ties kunigo sutana, uždarius duris pokšteli ir jų užraktas. Raktą reikia rasti pačiam, o kad atskleistum kunigo paslpatį, turi lygiai valandą. 

Žaidimas "Kunigo paslaptis" sukurtas asmenims nuo 14 metų. Žaidimo esmė - ištrūkti iš kambario per tam tikrą laiką atlikus įvairias užkoduotas logines užduotis. Žaidimą rekomenduojama žaisti 3-5 žmonėms. Apsilankymo kaina - 30 Eur. 

Rekomendacija
2019-05-08 Puikiai praleidom laika, pasisemem nuostabiu emociju, teko galvoti logiskai, atkreipti demesi i detales. Buvo tikrai labai idomu
Kunigo paslaptis
2019-05-08 Nuostabus laisvalaikio praleidimo būdas, smagi pramoga su draugais. Įdomios, neeilinės užduotys, kurios nustebino ir intrigavo. Pabėgimų kambarys puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems, visi išėjom su puikia nuotaika!