Lapkričio
17 d.

Turizmo naujienos 2018 m.


Turizmo naujienos 2018 m.: atsinaujinę ir naujai atidaryti lankytini objektai, nauji turistiniai maršrutai, naujos edukacinės programos Šakių rajone.

Danielių sodyba Lukšiuose.

Netoli Šakių rajono, natūralios gamtos apsuptyje, duris atvėrė nauja turizmo sodyba. Tai išskirtinė vieta pasigrožėti auginamais danieliais. Dar daugiau, lankytojų pageidavimu, ruošiami pietūs, į kurių meniu įtraukti ir koldūnai, pagaminti iš danielių mėsos arba danielių mėsos kumpelių.

Adresas: Kuprių km., Lukšių sen., Šakių raj.

Tel. nr.: +370 614 58 369

Lankymo laikas: Dėl apsilankymo teirautis iš anksto.

Varlių namelis.

Šakių rajone duris atvėrė naujas ir itin įdomus turizmo objektas — Varlių namelis, kurį tikrai verta įtraukti į lankytinų vietų sąrašą, kadangi čia sukaupa varlių kolekcija kuri, greitai bus užregistruota Lietuvos rekordų knygoje: per 12 metų čia sukaupta 4080 eksponatų, o atidarymo metu juos papildė dar 165 varlytės. Šiame namelyje — vienas nedidelis kambarys, skirtas eksponuoti daliai kolekcijos, o prie jo įkurta erdvi terasa.

Adresas: Vingio g. 2, R. Pečiulienės-Šilingės sodyba, Lukšiai, Šakių raj.

Tel. nr.: +370 675 27 857

Lankymo laikas: Dėl apsilankymo teirautis iš anksto.

Kaina: Objekto lankymas nemokamas.

Jundula.

Šakių mieste įsikūrusiuose svečių namuose rasite 9 jaukius kambarius, turkišką pirtį ir dvi pobūvių sales. Prie abiejų salių įrengtos virtuvėlės, galima naudotis esančia įranga ir indais.

Adresas: Kęstučio g. 22, Šakiai

Tel. nr.: +370 652 08 690

Tinklalapis: http://www.jundula.lt/

Margiškiai.

Margiškių dvaras — pritaikyta komfortabiliam svečių poilsiui. Sodyboje įrengtos trys banketinės salės, lauko žaidimų aikštelės, pirtis su kubilu ir baseinu bei naujas, neseniai duris atvėręs viešbutis su visais patogumais. Klientų pageidavimu galima derinti individualų pietų valgiaraštį ir rinktis iš sodybos svečiams siūlomo gausaus patiekalų asortimento.

Adresas: Margiškių km., Šakių raj.

Tel. nr.: +370 656 88 332

Tinklalapis: https://www.margiskiai.lt/

Vila „Laurynė“.

Gaivus miško oras ir supanti žaluma saugos Jūsų privatumą, o dvi erdvios salės sutalpins didžiausią būrį svečių. Lauko teritorijoje galima įgyvendinti netikėčiausius sumanymus: nuo futbolo turnyro iki muzikos festivalio. Svečių poilsiui siūlomi pirties malonumai su šios srities ekspertu. Svarbiausias įrengtos pirties akcentas — krosnis „ugnis per akmenis“. Dar daugiau, istorijos mėgėjams vedamas žygis „Partizanų takais“, o šį sezoną pristatoma naujiena — tradicinių cepelinų gaminimo edukacija (iki 15 žmonių).

Adresas: Pamiškio g. 6, Jančių km., Šakių raj., Lekėčiai 71229

Tel. nr.: +370 686 63 090

Tinklalapis: https://www.facebook.com/vilalauryne/

Jaunųjų kudirkaičių organizacijos sukurtas maršrutas

Maršrutas skirtas pažinti Kudirkos Naumiestį ir daugiau sužinoti apie „Tautiškos giesmės“ kūrėją daktarą Vincą Kudirką. Jaunieji gidai papasakoja Vinco Kudirkos gyvenimo Kudirkos Naumiestyje istorijas ir įvairius nutikimus. Šiam maršrutui parengtas lankstinukas su žemėlapiu.

Daugiau informacijos ir lankstinukai:

Adresas: Vinco Kudirkos gimnazija, Vytauto g .44, Kudirkos Naumiestis, Šakių raj.

Tel. nr. : mokytoja Gražina +370 606 48594 ir mokytoja Vida +370 618 71201