Rugsėjo
21 d.

Meninėse fotografijose – Novaraistis visais metų laikais


Rugsėjo 20 d. gamtininko, muziejininko, amatininko, fotografo Ginto Čekausko iniciatyva etnografiniame Čekauskų muziejuje pristatyta meninių fotografijų paroda „Novaraisčio metų laikai“, kuria siekiama priminti, jog gamta gyva ištisus metus.

Parodoje eksponuojamos fotografijos, kuriose galima išvysti Novaraistį visais metų laikais: ne tik įprastai visų lankomą rudenį, kuomet išlydimos gervės ir kiti, žiemoti į šiltuosius kraštus iškeliaujantys paukščiai, bet ir žiemą, pavasarį ir vasarą.

Parodoje eksponuojami paties etnografinio Čekauskų muziejaus įkūrėjo, lekėtiškio Ginto Čekausko, Šakių krašto fotografo Algirdo Jono Repšio, marijampoliečio Kazimiero Barišausko, vilniečio Romaldo Juškevičiaus bei Panemunių regioninio parko archyvo fotografijos.

Parodos atidarymo metu lankytojai turėjo galimybę gyvai pabendrauti su fotografijų autoriais, pasiklausyti Rasos Pužauskienės ir Regimanto Ramanausko atliekamų kūrinių ir kartu aplankyti Novaraisčio draustinį – išvysti jį ne tik užfiksuotą fotografijose, bet ir gyvai, stebint ir sutinkant nakvynei parskrendančias pilkąsias gerves.

 

Parodą galite išvysti Čekauskų etnografiniame muziejuje

Kontaktai:

Pušyno g. 14, Lekėčiai, 71225 Šakių raj.

Tel. nr.: +37067879545, +37062065607

El.paštas: cekauskumuziejus@gmail.com

 

Nuotr. Algirdas Jonas Repšys