Birželio
21 d.

9-asis muzikos festivalis "Beatričės vasaros"


Birželio 30 d. 18 val. Šakių evangelikų – liuteronų bažnyčioje

Sugrįžimai

Tai dviejų puikių jaunų dainininkų muzikinis susitikimas su gimtojo krašto žmonėmis.

Aurelija Stasiulytė (mecosopranas) - Solistė nuolat tobulinasi garsių pasaulio muzikų ir pedagogų meistriškumo kursuose. A. Stasiulytė dainavo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu Gintaro Rinkevičiaus, bei valstybiniu pučiamųjų instrumentų orkestru ,,Trimitas“.

Raimondas Baranauskas (baritonas) - Kauno valstybiniame muzikiniame teatre dainininkas pradėjo dainuoti nuo 2004 metų, nors pirmuosius vaidmenis sukūrė dar būdamas studentu.  Paklaustas, kodėl pasirinko Kauno muzikinį, Raimondas atsako: „Viskas įvyko lyg ir savaime, kai dar būdamas studentu atvažiavau į perklausą. Vaidmenys pasipylė kaip iš gausybės rago. Nesiblaškiau, neieškojau kažko kitko, nes šitame teatre gera vien todėl, kad nėra monotonijos – operetė, miuziklas, vodevilis sukasi ratu neatsibosdami“.

Bilietus galima įsigyti Šakių kultūros centre arba 1 val. prieš koncertą

Bilieto kaina 5 Eur

Liepos 7 d. 18 val. Šakių evangelikų – liuteronų bažnyčioje

Choras „Mitama“ – vadovas Akihito Kinashi (Japonija)

2014 vasarą choro vadovas Akihito Kinashi lankėsi Lietuvoje, Vilniuje vykusioje „Dainų Šventėje”. Jį sužavėjo lietuviškos dainos ir chorų meistriškumas. Jis sako: „Muzika neturi sienų ir aš tuo įsitikinau, kai paprašytas mano draugas išvertė dainą „Mano kraštas“ į japonų kalbą. Šios dainos žodžiai, meilė gamtai buvo ir yra aktualūs japonams. Todėl nusprendžiau susisiekti su Gyčiu Paškevičiumi, gauti leidimą ir įrašyti šią dainą japonų ir lietuvių kalbomis“, - sako Akihito Kinashi. Koncertų Japonijoje metu, lietuviška daina sužavėjo ir palietė japonų širdis. Koncerto metu parodys ir „Miko Mai” tradicinį japonišką šokį.

Prieš koncertą bus renkamos aukos koncertui paremti. Aukos kaina 5 Eur.

Liepos 15 d. 18 val. Griškabūdžio bažnyčioje

Kaliningrado simfoninis orkestras – vadovas ir vyriausiasis dirigentas Arkadijus Feldmanas

Kaliningrado simfoninis orkestras, yra pastovus tarptautinių festivalių, vykstančių Kaliningrade ir užsienyje dalyvis. Nuo pat įkūrimo pradžios orkestrui vadovauja ir yra jo vyriausiasis dirigentas, kompozitorius Arkadijus Feldmanas. „Beatričės vasarų“ festivalio klausytojai taip pat turės progos susipažinti su šiuo kaimyninės šalies kolektyvu.

Prieš koncertą bus renkamos aukos koncertui paremti. Auka iki 10 Eur.