Sodyba "Gamtos girnos" yra įsikūrusi netoli Šakių, Beduonės kaime. Sodybos šeimininkai kviečia į svečius visus norinčius įdomiai, smagiai, turiningai ir svarbiausia - skaniai praleisti dieną.

Šiuo metu organizuojamos edukacinės programas mažoms grupėms, kurios savo rankomis nori prisiliesti prie viso šakočio kepimo proceso t.y. nuo tešlos maišymo iki garuojančio raguolio ant stalo. 

Edukacinių užsiėmimų vieta - namas vienkiemyje, didelių medžių apsuptyje, kur galima pasivaikščioti, bei pasigėrėti įvairiais sodybos paukščiais ir augalais.

1. Šakočio kepimo edukacija mažoms grupėms (4-10 žm., 6 val.). Šakotis kepamas iš natūralių produktų visiems dalyvaujant tešlos maišymo ir kepimo procese. Kol laukiama iškepto šakočio, siūlomos kitos veiklos - deginimas ant medžio, tai įdomi, kūrybiška, nauja ir mažai žinoma veikla. Taip pat pasitelkiant naujausias technologijas, 3D spausdintuvo pagalba siūloma pasigaminti mažą suvenyrą - šakotį.
Pramogaujant vaišinamasi kava, arbata, skanumynais. Po kepimo, kol šakotis aušta, žarijų kaitra išnaudojama dūmo skonio maistui ruošti ir ragauti, o iš atlikusios šakočio tešlos kepami traškūs vafliai.

2. Gaminu pats edukacinė programa skirta vaikų grupėms (2 - 4 val.). Jos metu siūlomi įvairūs užsiėmimai: akmenukų, bei kiemo akmenų dažymas, medžio šakų dažymas, deginimas ant medžio, meduolinių sausainių kepimas, vaflių iš šakočio tešlos kepimas, pažintis su dekoratyviniais paukščiais, 3D spausdintuvo pagalba suvenyro šakočio spausdinimas. 

3. Šakočio skoniai programos metu (1 val.) galima paragauti iš natūralių produktų ant ugnies kepto šakočio, iš šakočio tešlos keptų vaflių. Taip pat perteptų vaflių su namine karamele ar nesaldžių užkandžių vafliniuose puodeliuose.

Kainoraštis:

Pavadinimas Trukmė Turistų skaičius Kaina asmeniui
Šakočio kepimo edukacija apie 6 val. 4 - 10 žm. 18 eur
Gaminu pats 2 - 4 val. 8 - 20 žm. 4 - 6 eur
Šakočio skoniai apie 1 val.   4 - 10 eur

Reikalinga išankstinė rezervacija.

.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!