2020 m. panemunės turizmo vasaros sezonui buvo paleistas Nemune vandens keltas tarp Pilies mobilios prieplaukos ir Gelgaudiškio mobilios prieplaukos. Keltas sujungia du patrauklius turizmo objektus Gelgaudiškio dvarą ir Panemunės pilį leidžia dviratininkams važinėti dviračių takais kairiajame ir dešiniajame Nemuno krantuose.

Laivas tai pontoninis dviejų aukštų D klasės trimaranas – keltas, 10,6 metro ilgio ir 3,6 metro pločio. Laivo maksimali grimzlė tik 40 cm, tai leidžia plaukioti upe nepriklausomai nuo farvaterio gylio ir prisišvartuoti prie bet kurio kranto. Laive įrengta uždara vėdinama/šildoma 17,6 kv.m. ploto salė bei 6,5 kv.m. ploto atviras priekinis denis bei antrame aukšte atvira 26 kv.m. ploto terasa. Joje pagal reikalingumą ar pageidavimus galima keisti kėdžių ir stalų pozicijas. Laive įrengtas tiek vidinis tiek išorinis apšvietimas, veikia vaizdo ir garso atkūrimo aparatūra, TV, multimedia. Pagal pageidavimą organizuoja maitinimą, kavą, laive veikia tualetas, yra gėlas vanduo.

Laivas puikiai tinka ne tik perkelti turistus, gyventojus per Nemuną, bet įvairioms pramogoms, ekskursijomis, poilsiui, papildo jaunavedžių fotosesijų objektų sąrašą. Laivą galima išsinuomoti šeimos ir draugų šventėms, vakarėliams, verslo pietums, prezentacijoms ir seminarams tuo pačiu pasigrožėti Nemuno kraštovaizdžiu, abejose upės krantuose esančiais istoriniais, gamtos objektais. 

Facebook: plaukimas Nemunu Panemunės pilis Gelgaudiškio dvaras.

Pavadinimas

Trukmė

Turistų skaičius

Kaina asmeniui

Kaina grupei

Pasiplaukiojimas Nemunu su trumpais išlipimais

 

Iki 20

 

50 - 100 Eur

Persikėlimas: Gelgaudiškis (plaukia link Raud
onės) – Panemunės prieplauka

30 min.

Iki 20

6 Eur (suaugusiems) 3 Eur (vaikams)

 

Persikėlimas: Panemunės prieplauka (plaukia
link Šilinės) - Gelgaudiškis

30 min.

Iki 20

6 Eur (suaugusiems)

 

Laivo savininkas: MB „Grumsita“

Kapitonas
2018-04-07 Taip, tai tikra Džiugi naujiena. Aš šio laivo kapitonas stengsiuosi jus neapvilti ir smagiai paplukdyti Nemuno upe.