Juozas Dainelis – vienas labiausiai patyrusių Lietuvos medžiotojų, lokius medžiojęs net Rusijos Magadano srityje, Tolimuosiuose Rytuose. Net keletą kartų egzotika žavėjosi Afrikoje, Kirgizijoje ir daugelyje Europos šalių. Iš viso medžioklės turuose buvęs daugiau nei 50 kartų, vien Magadano srityje – 17 kartų. Ir tai dar, norisi tikėti, ne pabaiga.

Ekspertų vertinimu, stulbinanti J. Dainelio medžioklės trofėjų kolekcija – viena geriausių Lietuvoje. Kolekcijoje galima rasti apie 600 trofėjų, tarp kurių: 5 aukso medaliais įvertinti lokių trofėjai, vienas sunkiausiai sumedžiojamų gyvūnų – Marco Polo avinas, pričiuptas Kirgizijoje, 4 km virš jūros lygio aukštyje.

Prisiliesti prie laukinės gamtos alsavimo lankytojai gali medžiotojo trofėjų salėje, kurioje J. Dainelis įkurdinęs savo pačius brangiausius ir įdomiausius medžioklės trofėjus: Rytų Sibiro briedžio iškamšą, vilkus... Čia taip pat demonstruojami Sibiro ožio, snieginio avino, zebro, ožiaragio ragai, kurtinio, tetervino ir kitų paukščių iškamšos. Kiekvienas medžioklės trofėjus turi savo legendomis jau virtusias istorijas ir kada nors jos, pasak J. Dainelio, galbūt virs prisiminimų knygos skyriais. 

Kainoraštis:

Pavadinimas

Trukmė

Turistų skaičius

Kaina asmeniui

Ekskursija trofėjų salėje

30 min

Iki 30 asm.

Objekto lankymas nemokamas

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!